Jaki wybrać tusz do urządzenia Expression Premium XP-630?

Sie 2, 2018

0

Jaki wybrać tusz do urządzenia Expression Premium XP-630?

Użytkownicy sprzętu Epson Expression Premium XP-630 w pierwszej kolejności powinny postawić na wieczne kartridże, które w chwili obecnej są zdecydowanie najlepszymi na rynku zamiennikami wielokrotnego użytku.

Tanie drukowanie

tusz do Expression Premium XP-630Wieczne kartridże są doskonałą alternatywą dla oryginalnych tuszy Epson o kodzie T3351, T3361-3364. Dzięki wiecznym kartridżom można nie tylko znacząco oszczędzić na kosztach eksploatacji, ale również osiągnąć wysokiej jakości wydruki, które wcale nie ustępują oryginalnym tuszom od producenta. Dobry tusz do urządzenia Expression Premium XP-630 można kupić już za niecałe 80zł. Gotowe zestawy 5×90 ml mogą wystarczyć nawet na 5 pełnych napełnień, dlatego też jest to godna uwagi inwestycja.

Czym są wieczne kartridże

Wieczne kartridże to nic innego jak specjalne wkłady wielokrotnego użytku, które można napełniać dowolną ilość razy. Warto wspomnieć także i o tym, że kartridże mają większą pojemność, dzięki czemu tuszu wystarczy na dłużej. Warto wspomnieć również i o tym, że nowoczesne wieczne kartridże wyposażone są w specjalne chipy resetujące, które resetują się automatycznie, gdy poziom tuszu spadnie do zera. Jakość wydruku zależy oczywiście wyłącznie od wybranych tuszy do napełniania.

Oryginalny tusz

Oryginalny tusz do urządzenia Expression Premium XP-630 to doskonały wybór dla tych osób, które w pierwszej kolejności stawiają na wysoką jakość wydruków. Pamiętać należy jednak o tym, że oryginalny tusz do urządzenia Expression Premium XP-630 pozwala wydrukować jedynie około 630 stron.