Drukarka Epson XP 235

Lip 3, 2018

0
epson xp235

Drukarka Epson XP 235

Drukarka to urządzenie obowiązkowe w każdym biurze, firmie, czy nawet w domu. Często pojawia się potrzeba nie tylko wydrukowania czegoś, ale również skopiowania czy skserowania. Dlatego ogromną zaletą drukarek jest posiadanie dodatkowych możliwości, co czyni je urządzeniami wielofunkcyjnymi.

epson xp235Urządzenie wielofunkcyjne Epson XP 235

Jednym z zasługujących na uwagę urządzeń wielofunkcyjnych jest drukarka Epson XP 235 dostępna w sklepie DROX. Jest to sprzęt małych rozmiarów i świetnie nadaje się do użytku domowego. Zawiera w sobie opcje drukowania, skanowania oraz funkcje kserokopiarki. Epson XP 235 cechuje się stylowym wyglądem. Ponadto jest lekka i nieduża, dzięki czemu z łatwością znajdzie dla siebie miejsce nawet na niewielkim biurku.

Wkłady do drukarki

W tej drukarce stosuje się wkłady atramentowe Claria Home, które zapewniają wysoką jakość wydruków. Drukowany tekst jest bardzo wyostrzony i czytelny, dokumenty i zdjęcia są wyraźne i nasycone barwami. Poleca się stosowanie pojedynczych wkładów atramentowych. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze – z tego względu, że jednorazowo do wymiany kwalifikuje się tylko jeden kolor.

Dodatkowe udogodnienia

Poza wyżej wymienionymi zaletami, urządzenie ma w sobie również funkcję mobilnego drukowania. Posiadacze telefonów komórkowych i tabletów mogą pobrać specjalną aplikację, za pomocą której możliwe będzie skorzystanie z opcji bezprzewodowego drukowania i skanowania. Dzieje się to poprzez wysłanie e-mailem dokumentów i zdjęć bezpośrednio do drukarki.

Urządzenia wielofunkcyjne to z pewnością sprzęty godne uwagi. Wiele opcji zawartych w jednej drukarce to oszczędność czasu, miejsca i przede wszystkim pieniędzy.