Macbook Air 256GB – podróż w lepszy wymiar

cze 3, 2022

0
macbook air 256gb

Macbook Air 256GB – podróż w lepszy wymiar

Rozpoczęcie użytkowania laptopa Apple przez osobę, która nigdy wcześniej nie miała z nim do czynienia, jest bardzo spektakularne. To tak jakby przesiąść się z furmanki albo roweru do samochodu. Nagle okazuje się, że komputer może włączać się błyskawicznie, nie zawieszać się, pracować płynnie i nie zadręczać użytkownika natarczywymi aktualizacjami. Sprzęt pracuje cicho, a bateria pozwala na ponad 10 godzin intensywnego korzystania z urządzenia. W czym tkwi sekret tak udanej konstrukcji Apple?

Niepowtarzalny design

macbook air 256gb

Już samo opakowanie modelu Macbook Air 256GB z ispot.pl budzi respekt. Laptop jest wyjątkowo smukły i lekki. Aluminowa obudowa dostępna jest w 3 kolorach. Srebrnym, złotym oraz grafitowym. Wszystko jest wykonane bardzo starannie, z dbałością o detale. Sprzęt sprawia bardzo solidne wrażenie. Może być użytkowany długo i intensywnie. Jego wielką zaletą jest poręczność. Wciśnie się do każdej torby. Można go zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki temu, że pełne ładowanie pozwala aż na ponad 10 godzin pracy, użytkownik nie musi troszczyć się o każdorazowe zabieranie ze sobą zasilacza.

Pełna swoboda

Macbook Air 256GB umożliwia pracę praktycznie wszędzie i w dowolnych warunkach. W kawiarni, na dworcu, w samolocie, na ławce w parku. To wyjątkowo mobilny model. Bardzo wygodny w użytkowaniu. Posiada nowoczesny system chłodzenia, dzięki czemu jest bezgłośny. Nie posiada wentylatorów, które w tradycyjnych laptopach mają skłonność do uporczywej hiperwentylacji. Klawiatura działa miękko, precyzyjnie i cicho. Jest podświetlana, co ułatwia pracę w nocy. Duży gładzik umożliwia tak komfortową obsługę, że można się obejść bez myszki. Wyświetlacz Retina natomiast, jako że nie odbija refleksów świetlnych, pozwala na pracę nawet w pełnym nasłonecznieniu.

Rozległe możliwości

8-rdzeniowy procesor Apple M1 sprawia, że Macbook Air 256GB to wyjątkowo sprawne narzędzie pracy. Łączy niesamowitą wydajność z oszczędnością baterii. Nadaje się praktycznie do wszystkich zastosowań profesjonalnych. Niezależnie od tego, czy ktoś zajmuje się programowaniem, analizą danych, obróbką wideo czy grafiką. Dysk SDD działa bardzo płynnie. Sprawia, że zapisywanie plików i ich otwieranie następuje w sposób błyskawiczny. Jego pojemność może wydawać się dość niewielka, wziąć pod uwagę należy jednak to, że obecnie większość projektów i tak zapisuje się w chmurze. Niezawodny sprzęt Apple doskonale radzi sobie z obsługą wszystkich programów i aplikacji. Pozwala na swobodne uczestniczenie w wideokonferencjach. To dzięki wbudowanej kamerze HD oraz układowi aż 3 mikrofonów. Umożliwia wysoki poziom rozrywki. Bezproblemowo odtwarza filmy w najlepszej jakości. Wbudowane głośniki zapewniają natomiast wystarczający poziom nagłośnienia.

Warto spróbować

Nie ma sensu bać się nowego, nawet jeżeli dotychczas nie korzystało się z produktów firmy Apple. Do systemu macOS bardzo szybko da się przyzwyczaić. Jest on niezwykle intuicyjny. Po kilku dniach użytkowania staje się wręcz banalny. Cena Macbooka Air 256GB nie jest zaporowa. Dlatego warto rozważyć jego zakup, który prawdopodobnie będzie wiązał się z bardzo pozytywnym zaskoczeniem.