iPhone 13 Pro Max 256GB

maj 2, 2022

0
iphone

iPhone 13 Pro Max 256GB

 Największy i najlepiej wyposażony model iPhone’a 13 z podrasowanej serii Pro bardzo szybko zapewnił sobie silną pozycję na rynku urządzeń mobilnych. Jednym z czynników z pewnością jest niezaprzeczalna renoma producenta z Cupertino. Lecz ona sama nie jest w stanie zapewnić suckesu. To co faktycznie uczyniło ten model swego rodzaju hegemonem wśród flagowców premium jest sposób w jaki zachowano jednocześnie wszechstronność, potencjał i użytkowość iPhone’a 13 Pro Max 256GB. Bez miejsca na kompromisy.

iPhone 13 Pro Max 256GB – profesjonalny pod każdym względem

Na początek zacznijmy od podstawowej cechy, która odróżnia iPhone 13 Pro Max 256GB od jego braci z generacji oznaczonych liczbą „13”, czyli jego rozmiar. Wyświetlacz Super Retina XDR o rozdzielczości FHD+ ma przekątną aż 6,7 cala! Większy ekran – większe możliwości. Atrybutem dopełniającym sam wyświetlacz jest adaptacyjna częstostliwość odświeżania do poziomie 120Hz, zapewniając wyższy poziom płynności w stosunku do podstawowej wersji „trzynastki”. Technologia ProMotion nie tylko pozwala na inteligentne zwiększenie prędkości wyświetlania, ale również oszczędzi baterię, gdy wyświetlany obraz nie będzie wymagał wyższej częstotliwości odświeżania. A skoro o baterii mowa, iPhone 13 Pro Max jest wyposażony w ogniwo o pojemności 4325mAh, które jest największym dostępnym dla całej rodziny iPhone’ów 13. 

PROcesor w iPhone 13 Pro Max 256GB

Jednocześnie sercem i centralną jednostką napędową iPhone 13 Pro Max jest chip A15 Bionic, wyposażony w pięciordzeniowy procesor graficzny. I jest on jednym z najlepszych chipów obecnie dostępnych na rynku, zapewniając wysoką moc obliczeniową jak i wydajność na poziomie 5,8 biliona operacji na sekundę. Robi wrażenie, prawda? A to nie koniec jego możliwości. Układ A15 Bionic sparowany z 6GB pamięci operacyjnej RAM sprawia, że iPhone 13 Pro Max nie jest jedynie urządzeniem mobilnym, ale może stanowić absolutnie samowystarczalną centralą do pracy, projektowania, montowania filmów czy wymagających gier i konsumpcji treści. Należy również pamiętać, że model ten nie jest wyposażony w slot zewnętrznej karty pamięci, dlatego uzupełniono go o aż 256GB miejsca przeznaczonego na nasz użytek. 

iphone 13 pro max 256gb

Profesjonalne zdjęcia z iPhone 13 Pro Max 256GB

Zaraz obok procesora, zdecydowanie największym atutem iPhone 13 Pro Max jest jego aparat. W jego skład wchodzą trzy obiektywy, w tym jeden teleobiektyw o szerokiej przesłonie, oraz skaner LiDAR wspierający tryb portretowy oraz skany 3D. Te obiektywy, w połączeniu z nowym inteligentym oprogramowaniem, sprawiają, że to urządzenie staje się jednym z najlepszych wyborów pod względem jakości wykonywanych fotografii. Nawet w słabym oświetleniu! Szeroka przesłona i inteligentny tryb nocny skutecznie redukują ewentualne prześwietlenia i szumy, charakterystyczne dla zdjęć robionych po zmroku. Zainteresowani kręceniem filmów również nie będą zawiedzeni! Nagrywanie i przetwarzanie materiałów wideo przy użyciu ProRes lub Dolby Vision, oraz dedykowany tryb filmowy z opcją kontroli głębi ostrości stanowią absolutnie pełen zestaw funkcji, potrzebnych do tworzenia jakościowych materiałów wideo.