iPad Pro 128GB, niezawodne funkcje i komfort użytkowania

kw. 2, 2022

0
ipad pro 128gb

iPad Pro 128GB, niezawodne funkcje i komfort użytkowania

Nowoczesny iPad Pro 128GB z nowoczesnym designem oraz niezawodną funkcjonalnością dobrze sprawdza się w pracy, szkole czy w momencie gdy chcemy oddać się relaksującej i jakościowej rozrywce. Tego typu urządzenie, korzystające z najnowocześniejszych technologii, posiada parametry umożliwiające swobodną pracę grafikom, filmowcom, fotografom, marketingowcom oraz innym profesjom, które przykładają szczególną wagę do strony wizualnej realizowanych projektów. Model tabletu z wyświetlaczem Liquid Retina pozwala uzyskać odpowiednią głębię barw a obraz pojawiający się na ekranie wygląda tak realistycznie, jak to tylko możliwe. Niewielki rozmiar iPada oraz wysoka jakość parametrów związanych z wyświetlaniem zdjęć i filmów, pozwala na efektywną pracę w dowolnych warunkach: w domu, na świeżym powietrzu, czy w podróży.  Aparat podwójny z przednią i tylną kamerą pozwala na uwiecznianie wyjątkowych momentów, w takiej jakości, w jakiej je zapamiętaliśmy, a zaawansowany tryb HDR zapewnia szeroki zakres dynamiki w trakcie nagrywania video. Funkcje aparatu obejmują także LiDAR pozwalający w efektywny sposób wyostrzać obraz dodawać zaawansowane efekty specjalne. 

Tablet iPad Pro, zalety praktycznego urządzenia

Nowoczesne urządzenie, które pojawiło się na naszym rynku, wykorzystuje możliwości internetu mobilnego 5G, który pozwala nam zawsze pozostawać w zasięgu. W tego typu urządzeniach Apple możesz stale korzystać z serwisów streamingowych, nawet w momencie utraty połączenia Wi-Fi. Wydajna bateria z akumulatorem umożliwia całodobową pracę tabletu, bez potrzeby jego ciągłego ładowania, wykorzystując technologie energooszczędne, które świetnie sprawdzą się m.in. w trakcie podróży. Z kolei specjalnie zaprojektowany dla sprzętów Apple, czip M1, przewyższa szybkością działania procesory poprzedniej generacji, nawet o 50%. Połączenie czipa z niezawodnym procesorem to prawdziwa rewolucja w wydajności, za sprawą której możesz tworzyć projekty graficzne, sklejać poszczególne pliki, korzystać z aplikacji, a nawet grać, w sposób płynny i nieprzerwany. Mówiąc o możliwościach iPada dla profesjonalistów, należy także wspomnieć o wyjątkowo wydanym porcie Thunderbolt, oferującym przepustowość sięgającą 40 GB na sekundę, za pomocą którego importujemy treści na zewnętrzny nośnik w błyskawicznym tempie. Nowoczesne złącza pozwalają na łączenie urządzenia z monitorem i wyświetlanie podglądów zdjęć i obrazów w rozdzielczości 6K. 

iPad Pro dla grafików oraz gamerów 

Kompatybilny z tabletem, specjalny rysik z bardzo precyzyjnym piórkiem Apple Pencil, pozwala na łatwe tworzenie graficznych kompozycji, mapek myśli, czy notatek, ułatwiających proces przyswajania wiedzy. Tego typu urządzenie wspiera studentów oraz uczniów podczas zajęć, dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Wrażliwy na nacisk rysik pozwala kreślić linie o różnej grubości, które jeszcze lepiej oddadzą pomysły, które mamy w głowie. Moduł Wi-Fi 6 to z kolei ulepszona łączność z siecią bezprzewodową, za sprawą której unikniemy opóźnień w czasie wideokonferencji czy gamingowej rozgrywki.