Dlaczego warto wymienić starszy model iPhone na iPhone 12?

Sie 1, 2021

0
iphone 12

Dlaczego warto wymienić starszy model iPhone na iPhone 12?

Firma Apple nie wypuszcza zbyt często telefonów, a jeśli już to robi, zazwyczaj nowy model jest naprawdę przełomowy i odbiega od swoich poprzedników nie tylko wyglądem, ale również jakością. iPhone 12 pojawił się w 2020 roku i naprawdę przypadł do gustu wielu użytkownikom, doceniła go również branża technologiczna, twierdząc, że wypełnia lukę, którą inni producenci pomijają.

Co jest takiego dobrego w iPhone 12?

Przede wszystkim jest w bardzo kompaktowym rozmiarze, a przy okazji zawiera w sobie wszystko, czego potrzebuje znakomity telefon. Warto wspomnieć, że producent zmienił jego estetykę i odpowiedział na prośby wielu użytkowników, aby przywrócić kształt iPhone 5s, który również był przełomowy. Flagowiec Apple z 2020 roku ma mocniejsze krawędzie, jego tył wykonany jest z teksturowanego szkła i stali nierdzewnej, co stanowi bardzo mocny materiał. Użytkownik w klasycznej odsłonie dostał do wyboru kilka bardzo stonowanych i klasycznych odcieni, takich jak czarny, czy biały, ale wielbiciele ciekawszych barw, mogą postawić na fiolet, czerwień lub zieleń. IPhone 12 jest bardzo lekki i poręczny, bez problemu można schować go do kieszeni spodni, co niekoniecznie jest możliwe w przypadku iPhone 12 Plus.

Nie należy zapominać również o ekranie OLED oraz bardzo wydajnym procesorze. IPhone 12 wyposażony jest w aparaty, które zapewniają najwyższą jakość zdjęć – fotografie i filmy wykonane z telefonów od firmy Apple zawsze zadziwiają jakością, ale teraz jest to już naprawdę wysoki poziom dorównujący drogim aparatom cyfrowym. Posiada automatyczną stabilizację obrazu, umożliwia robienie znakomitych zdjęć w nocy, ma obiektyw szerokokątny i ultraszerokokątny oraz przydatne oświetlenie portretowe. Będzie wygodny szczególnie dla osób, które sporo czasu spędzają na korzystaniu z telefonu, ponieważ posiada wydajną baterię. Przykładowe dane dotyczące baterii:

iphone 12
  • Odtwarzanie filmów – do 15 godzin,
  • Odtwarzanie dźwięku – do 50 godzin.

Czy warto zmieniać telefon na iPhone 12?

Owszem, jest to znakomity model telefonu, który posłuży naprawdę na długo, ponieważ wykorzystano w nim niezwykle dobre technologie. IPhone 12 to przede wszystkim głębia kolorów na ekranie, szybkość działania, duża odporność na wszelkie upadki, perfekcyjny dźwięk oraz świetna jakość zdjęć i filmów. Przypadnie do gustu niemalże każdemu, kto ceni sobie wygodę użytkowania i minimalistyczny design, który nigdy nie wyjdzie z mody. 

Ogólnie rzecz ujmując, niemalże wszystkie iPhony są warte uwagi, ponieważ firma Apple dba o to, aby ich telefony cechowała wysoka jakość. Wiele osób po upływie czasu dalej korzysta z iPhonów 7,8, a nawet 6 i nie zamierzają ich zmieniać, a to wiele mówi o tym, czy telefon jest faktycznie dobry. Z roku na rok Apple zdobywa coraz większą popularność, a użytkownicy Androida zaczynają przekonywać się do systemu IOS. Na iPhone 12 z pewnością warto się przerzucić, jeśli posiada się model z 2018 roku i wcześniej. Poprzednik, czyli iPhone 11 również był bardzo dobry, ale przykładowo nie dorównuje pod względem wyświetlacza oraz procesora, które stanowią największe zalety flagowca Apple.