Wydano Mac4Lin 1.0 – zmień swojego Linuksa w Mac OS
System Mac OS jest znany ze swojego niesamowitego wyglądu. Pomimo iż nie wszystkim on odpowiada to warto wiedzieć iż bardzo podobny można uzyskać całkowicie za darmo modyfikując wybraną dystrybucję Linuksa.
Wszystko dzięki Mac4Lin, którego wersję 1.0 właśnie udostępniono. Jak przystało na okrągłe wydanie, wszystko prezentuje się już bardzo dobrze. W skład paczki instalacyjnej wchodzą między innymi tapety, motywy dla Gnome i Compiz-Fusion oraz motywy dźwiękowe.
Paczkę można pobrać z tej strony, natomiast warto wiedzieć, że po jej wgraniu, wcale nie jest prostym zadaniem jej usunięcie, także lepiej zastanowić się wcześniej czy rzeczywiście nie lepiej zostać przy standardowym motywie danej dystrybucji.


A ja mam zamiar zainstalować sobie MACa na PC.
Zycze powodzenia
Ja zainstalowałem i działa wszystko wyśmienicie:)
Czyli program powyżej bedzie działać ma windows’ie ??
Nie.Chodziło mi o to, ze Mac OS działa na zwykłym komputerze
Możesz sobie poczytać
http://forum.osx86.pl/
naw windowsa są specjalne przekształcajki interfejsu ala mac poszukaj w google (zapomniałem jak się toto nazywa chyba coś z crystal w nazwie)
fajny jest ten mac4lin tylko pozniej trudno mi sie odzwyczaić od zamykania okien po drugiej stronie.
To sobie przestaw w Emeraldzie.
U mnie są okna Aero for Linux Emerald,cała reszta (ikony i przyciski w oknach) z Mac-a.
Rewelacyjny efekt polecam.