Windows 7 RTM już w sierpniu?!

microsoft_logoPlotki zostały potwierdzone. Finalna wersja systemu Windows Seven powinna pojawić się już w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Informacja wyciekła bezpośrednio z ust wiceprezesa Microsoftu, Billa Veghte na konferencji TechED.

Z kolei Steven Sinofsky, wiceprezes działu Windows oraz usług Live w Microsofcie, zapowiedział, że jeżeli nie pojawią się jakieś większe problemy to wersja RTM “Siódemki” może pojawić się już w sierpniu, czyli za trzy miesiące.

Jak widać Microsoft wziął sobie do serca wszystkie pozytywne komentarze dotyczące nowego systemu. Wszystkie “głosy”, które nawoływały do wcześniejszego wydania wersji finalnej zostały wysłuchane. Planowana na 2010 rok data wydania odeszła w zapomnienie. Czy Microsoft jest aż tak pewny “Siódemki”? Czy wcześniejsze wydanie wersji finalnej wyjdzie mu na dobre? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Źródło: Bink.nu

  • sfora
  • śledzik
  • blip
  • flaker
  • skomentuj
  • regoat mówi:

    ogladajac windowsa 7 rc i widze stara viste ze zmienionym paskiem startu, wiecej nic niestety na pierwszy zut oka sie nie zmienilo, wiec chyba juz tak zabardzo na ten system nie czekam. jak wyjdzie, to bedzie ok

  • rocam mówi:

    he moze i nie ma duzej roznicy od visty… ale tak na prawde to jest o wiele leprze od Świsty… mialem viste na moim laptoku, czysta, z sp1 i dalej mulila, nawet nie wiadomo czemu, powylanczalem zbendne bajery itd i dalej to samo -.-
    w win7 tak nie ma, wszystko smiga ladnie, szybko i bez rzadnych jak na razie errorow :)
    Pracujac na win7 odczuwal bardziej jak bym pracowal na stuningowanym win xp niz na visie :P nie wiem czemu…

  • ozgrozo mówi:

    W 7 wprowadzili fundamentalne zmiany w architekturze systemu. Po 1 ładowanie sterowników ruwnolgelgle a nie szeregowo, co skróciło czas bootwania. Po 2 Przerzucenie na karte graficzną całego renderowania okienek, w viscie okienka rezydowały w pamięći RAM i w VRAM. I parę innych peridułek i ficzerów które sprawiają że na codzień sie pracuje z tym systemem po prostu lepiej niż z Vistą.

Dodaj komentarz

Komentarze moderowane są przez redakcję. Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa będą usuwane. Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.

Najnowsze w Blomedia.pl


Subskrybuj nasz newsletter