Tanie laptopy poleasingowe – dobry sprzęt w niskiej cenie!

Kwi 22, 2020

0
używane laptopy poleasingowe

Tanie laptopy poleasingowe – dobry sprzęt w niskiej cenie!

Ceny nowych laptopów od uznanych producentów rozpoczynają się od około 1 300 złotych. Takie modele posiadają najniższe specyfikacje. O wiele lepszy laptop można kupić jednak znacznie taniej!

Laptopy poleasingowe – doskonała jakość z drugiej ręki

Najprostszym sposobem na tani laptop jest zakupienie modelu używanego. Warto zwrócić wtedy uwagę na laptopy poleasingowe, które łączą w sobie niskie ceny oraz wysokie specyfikacje.

Czym są laptopy poleasingowe? To używane laptopy, które leasingowane były przez firmy. Najczęściej po okresie leasingowym, czyli około 2-3 latach, z powrotem trafiają do leasingodawcy, który odsprzedaje je innym firmom.

W sklepach sprzedających takie tanie laptopy można dostać komputery znanych marek, na przykład Dell, HP czy Lenovo, głównie z linii biznesowych jak Thinkpad, Elitebook i Latitude, które charakteryzują się wyższą jakością wykonania niż zwykłe laptopy. Doskonale sprawdzają się do prac biurowych, dla uczniów i studentów, a nawet do gier i do grafiki.

Gdzie można kupić używane laptopy poleasingowe?

Takie tanie laptopy można znaleźć dzisiaj w wielu sklepach, w tym także w sklepach internetowych. Ich ceny rozpoczynają się już od około 500 złotych.

Wystawiane na sprzedaż używane laptopy poleasingowe są również dokładnie sprawdzane, aby klient otrzymał w pełni sprawny sprzęt, który posłuży mu bez problemu przez kolejne lata. Dodatkowo, na urządzenia udzielana jest gwarancja sprzedającego. To pewność bezpiecznych zakupów!