Słuchawki dla graczy ROCCAT

Kwi 1, 2019

0
słuchawki nauszne roccat

Słuchawki dla graczy ROCCAT

Niemiecka firma ROCCAT specjalizująca się w akcesoriach dla graczy posiada w ofercie całą gamę myszek, klawiatur, podkładek i słuchawek przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników. Na arenach e-sportowych zmagań profesjonaliści posługują się jej urządzeniami, a firma posiada nawet własną organizację zrzeszającą najlepszych graczy na świecie.

Dobre słuchawki to podstawa

Wśród urządzeń dla graczy jednym z najważniejszych elementów są dobre słuchawki, które pozwalają doskonale zlokalizować położenie przeciwnika i wyraźnie usłyszeć każdy element otoczenia. Jeden nieostrożny ruch może zniweczyć misterną taktykę, a możliwość usłyszenia pochopnego kroku daje nieocenioną przewagę na wirtualnym polu walki. Najpopularniejsze są słuchawki stereo z dwoma przetwornikami, które stosuje zdecydowana większość graczy, jednak w ofercie ROCCAT znajdują się także wielokanałowe słuchawki AIMO oferujące aż osiem przetworników, dzięki czemu lokalizacja dźwięku jest jeszcze lepsza niż w klasycznych modelach.

Istotne parametry

W przypadku słuchawek bardzo istotnymi parametrami są pasmo przenoszenia oraz zniekształcenia harmoniczne, które niemiecki producent opanował i dostarcza pełnych wrażeń z rozrywki. Solidny bas w połączeniu z wyraźnymi tonami średnimi dają mieszankę, która nie tylko brzmi zjawiskowo, ale także nie męczy uszu nawet w trakcie długotrwałego używania. Słuchawki producenta są certyfikowane do odtwarzania materiałów audio wysokiej rozdzielczości i brzmią równie dobrze w trakcie grania, oglądania filmów oraz słuchania muzyki.

Wszystkie słuchawki ROCCAT wyposażone są w dedykowany mikrofon na pałąku, który zapewnia klarowny dźwięk i dzięki dedykowanemu strojeniu doskonale wyłapuje mowę, a jednocześnie pomija dźwięki otoczenia. Wbudowana redukcja szumu niweluje wszelkie zakłócenia, dzięki czemu towarzysze wirtualnych bojów słyszą nasz głos przejrzyście i doskonale zrozumieją wydawane komunikaty oraz polecenia. W każdym modelu mikrofon można precyzyjnie wyregulować do swoich potrzeb i sprawić, aby znajdował się dokładnie w tym miejscu, w którym go oczekujemy. Słuchawki oraz inne akcesoria firmy Roccat znajdziesz w tej ofercie.