Oukitel K10000 – wytrzymały i działający długo na jednym ładowaniu smartfon dobry na dłuższy wyjazd

Lis 29, 2018

0

Oukitel K10000 – wytrzymały i działający długo na jednym ładowaniu smartfon dobry na dłuższy wyjazd

Rynek smartfonów ma do zaoferowania niezliczoną liczbę modeli. Mało jest jednak na rynku smartfonów, które oferują to, co dla sporej liczby osób jest najważniejsze — długi czas działania na baterii oraz trwałość. Konsumenci, dla których cechy te są. Priorytetem, powinni zainteresować się telefonem Oukitel K10000.

Oukitel K10000 to prawdziwy potwór na rynku smartfonów, a do tego zawiera baterię o pojemności 10.000mAh. Jest to telefon niedrogi, który nie oferuje wielkiej wydajności. Jego sercem jest procesor MediaTek MT6735 wspomagany przez 2GB pamięci RAM. Taka konfiguracja, chociaż nie prezentuje się zachwycająco, pozwala na długi czas działania na jednym ładowaniu, a przy tym umożliwia większości osób komfortowe korzystanie z telefonu, gdyż niewielu użytkowników potrzebuje demona wydajności. Zastosowany wyświetlacz tez odbiega od topowych smartfonów. Kąty widzenia są świetne, lecz zastosowano tutaj rozdzielczość 720p. Jest to dobra decyzja, gdyż wyświetlany obraz jest ostry, a wyświetlacz nie zużywa dzięki temu zbyt wiele energii.

Poza silna baterią i konfiguracją umożliwiająca długie działanie, Oukitel K10000 posiada też wiele opcji ustawień oszczędzania energii. Przeciętny czas jego działania to około 7 dni, jednak dostosowując opcje oszczędzania baterii można ten czas wydłużyć nawet do dwóch tygodni. Dodatkowo telefon może być wykorzystany jako powerbank, gdyż dołączony kabelek USB posiada specjalny przełącznik umożliwiający takie jego wykorzystanie, co przyda się w podróży, gdy członkom rodziny i znajomym rozładuje się ich urządzenie. Możliwości w zakresie zarządzania zużyciem energii i ładowania innych urządzeń sprawia, że Oukitel K10000 stanie się cennym towarzyszem podróży.

Telefon ten jest także pancerny, gdyż jego obudowa wykonana jest z metalu i twardego plastiku i jest niezwykle gruba. Telefon ten z pewnością nie rozpadnie się na kawałki po upuszczeniu go nawet na kamienną powierzchnię.

Chociaż Oukitel K10000 nie oferuje dużej mocy, posiada cechy dla wielu najważniejsze — możliwość długiej pracy i wytrzymałość. Osoby często podróżujące i mające problem z dostępem do gniazdka, a także te, które mają tendencję do częstego upuszczania urządzeń, powinny zainteresować się tym modelem smartfona.