Kamera samochodowa – małe urządzenie, wiele możliwości

Lis 5, 2019

0

Kamera samochodowa – małe urządzenie, wiele możliwości

Zdarzenia drogowe są często nieprzyjemne w skutkach. Wiążą się nie tylko z przymusem zachowania podstawowych kwestii bezpieczeństwa, takich jak zadbanie o bezkolizyjne odholowanie pojazdu, zapewnienie opieki poszkodowanym czy wezwanie na miejsce odpowiednich służb. To także, niestety, konieczność udowodnienia w niektórych sytuacjach swojej niewinności i wskazanie prawidłowego przebiegu zdarzenia. Kamera samochodowa ( https://manta.com.pl/product-category/zestawy-samochodowe/kamery-i-rejestratory/ ) nam w tym pomoże.

Kamera samochodowa – specyfikacja i możliwości

Główną funkcją wideo-rejestratorów jest nagrywanie filmów podczas jazdy samochodem, dzięki czemu żadne zdarzenie drogowe nie umknie naszej uwadze – a co ważniejsze – będzie udokumentowane w formie wideo. Najważniejsze momenty możemy także uwiecznić dzięki wykorzystaniu aparatu fotograficznego, który uruchamiamy zazwyczaj z jednym przycisków umieszczonych na urządzeniu. Dzięki możliwości ustawienia daty i godziny, na nagraniach będzie umieszczona informacja na ten temat, zwykle w dolnej części filmiku.

Dodatkowe funkcje kamerki

Większość urządzeń wyposażona jest w wiele funkcjonalnych rozwiązań, zwiększających komfort użytkowania. Możemy dowolnie modyfikować ustawienia nagrywania i robienia zdjęć, a w szczególności możemy zmieniać:

*rozmiar fotografii
*jakość filmów i zdjęć
*ostrość, natężenie i balans kolorów
*ISO zdjęć
*czas uśpienia ekranu
*datę i godzinę
*wyświetlany język
*głośność wideo-rejestratora
*długość nagrań
*rozmiar wideo