Ile kosztuje dobre etui alcatel 3l 2020?

Wrz 8, 2020

0

Ile kosztuje dobre etui alcatel 3l 2020?

Dobre i praktyczne etui na nowy telefon to obowiązkowy element wyposażenia każdego modelu. Dzięki niemu można bardzo często uniknąć wszelkich zarysowań, zniszczeń a nawet uszkodzenia telefonu. Jakie etui wybrać, by się dobrze sprawdzało i prezentowało przez dłuższy czas? Ile warto na taki gadżet wydać?

Funkcjonalne i praktyczne


Etui alcatel 3l 2020 powinno być solidne, funkcjonalne, praktyczne i dobrze dopasowane do telefonu. Wiele osób stawia zdecydowanie bardziej na ten aspekt, niż na jego wizualność. Dobre etui wykonane z najlepszej jakości materiałów posłuży klientowi nawet tyle, co sam telefon. I tu można wybrać etui wykonane ze skóry, które jest niezawodne i trwałe. Dodatkowo pięknie się prezentuje przy tym modelu telefonu. Na taki pokrowiec trzeba jednak wydać około 100 zł.

Modny case


Etui alcatel 3l 2020, które jest obecnie bardzo designerskie i nowoczesne wykonane jest z materiału TPU. To delikatna osłonka przypominająca trochę plastik, która może być ozdobiona wieloma różnorodnymi printami oraz ciekawą grafiką. Klienci często decydują się właśnie na to etui, gdyż w sklepach jest tyle ciekawych modeli, że naprawdę jest w czym wybierać. Od śmiesznych wzorów, po eleganckie i wytworne ozdoby, aż do pokrowców wyposażonych w ulubionych artystów, czy gwiazdy kina. Klienci bardzo często decydują się nawet na zakup kilku etui, by móc co jakiś czas je zmieniać. Taki case to dość niedrogi wydatek – kosztuje bowiem od około 25 zł do 40 zł.