Etui z własnym nadrukiem idealnym pomysłem na prezent

Gru 10, 2019

0

Etui z własnym nadrukiem idealnym pomysłem na prezent

Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskich osób to dość ciężkie zadanie, jednak znając dobrze daną osobę, nie powinno być z tym problemów. Jako że w ostatnim czasie wracają do łask prezenty niepowtarzalne, warto zainteresować się podarunkiem, jakim jest etui z własnym nadrukiem.

Etui z własnym nadrukiem – miły upominek

Etui z własnym nadrukiem można dziś stworzyć przy pomocy rozmaitych usług typu „zaprojektuj etui„. Dostępne są one zarówno w postaci stron internetowych, jak i aplikacji mobilnych, z czego jednak zdecydowanie przeważają strony internetowe.

Usługi takie zawierają wbudowane często własne edytory, które pomagają stworzyć projekt, jednak jeżeli posiada się podstawowe umiejętności artystyczne połączone z obsługą dowolnego programu graficznego, można pokusić się o stworzenie nieco bardziej zaawansowanego projektu.

W przypadku osób, które nie potrafią tworzyć grafiki od podstaw, doskonałym rozwiązaniem będą stocki z darmowymi zdjęciami i grafikami wektorowymi, z których można stworzyć ciekawy projekt w darmowym narzędziu online, jakim jest Canva, która umożliwia stworzenie pięknych projektów metodą „przeciągnij i upuść”.

Proces zamówienia gotowego etui

Po skończeniu pracy nad projektem, narzędzia typu „zaprojektuj etui” umożliwiają podgląd, jak będzie wyglądać on na wybranym przez nas przedmiocie, w tym przypadku na konkretnym etui.

Po zatwierdzeniu projektu zostaje on ostatecznie stworzony i zapisany, a następnie można go zamówić i opłacić – wszystko z poziomu danej strony czy aplikacji.

Później pozostaje już tylko czekać, aż podarunek dotrze pocztą. Własne etui z nadrukiem sprawdzi się doskonale jako prezent, który będzie jednocześnie pełnił funkcję użytkową, jak i przypominał obdarowanemu o osobie go podarowującej.