Dyski SSD Kingston

Lut 1, 2019

0
Dysk SSD kingston

Dyski SSD Kingston

Komputer stanowi sprzęt, bez którego ciężko jest obecnie egzystować. Oprócz niezwykłej przyjemności, jaką daje możliwość korzystania z poszczególnych aplikacji, mamy wobec komputera sporo obowiązków. Musimy dbać o jego kondycję i bronić go przed niepożądanymi efektami z zewnątrz, ale także poświęcić nieco czasu na rozeznanie poszczególnych akcesoriów, które mogą nam być potrzebne w codziennej pracy.

Firma Kingston

Jednym z ważniejszych przedsiębiorstw zajmujących się komponentami do komputerów stacjonarnych i przenośnych jest Kingston. W swojej ofercie Kingston ma pamięci wysokiej jakości oraz zapewnia gwarancję. Dostępne są także pamięci serwerowe, które są ważnym komponentem dla prac w firmie.
Kingston doskonale znany jest też z pamięci USB. Pendrive’y tej firmy dają możliwość przechowywania sporej ilości plików o olbrzymiej pojemności, niezależnie od tego, czy są to filmy, zdjęcia, czy muzyka.
Również dysk SSD Kingston zapewnia wiele możliwości. Dyski SDD od firmy Kingston https://www.sferis.pl/dyski-ssd-2063/kingston są używane zarówno przez prywatne osoby, przedsiębiorstwa, jak i producentów systemów. Bogactwo oferty sprawi, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Charakterystyka dysków SSD Kingston

Dysk SSD kingston

Wśród dysków SSD Kingston dla konsumentów popularne są dyski A400, UV500, A1000. Przystępna cena kusi do zakupu A400, ale to A1000 charakteryzuje największa pojemność, szybkość odczytu oraz zapisu. Odczyt w przypadku dysku A100 może wynosić nawet 1500 Mb/s, a zapis do 1000 mb/s.
Firmy najczęściej korzystają z dysku SSD Kingston UV500, który zawiera bardzo przydatną funkcję szyfrowania sprzętowego.
Istotna jest także Seria Enterprise, która dotyczy dysków serwerowych. Przydaje się ona przy rozwiązaniach korporacyjnych, np. pracy w chmurze. Dysk SSD Kingston DCP1000 zapewnia obecność właściwych danych, które pozwalają na minimalizację kosztów i maksymalizację wydajności. Również dyski SSD Sata dają duże możliwości dla klasy korporacyjnej i stanowią zamiennik dla dysków twardych w serwerach, z których przedsiębiorstwo korzysta.