Czy warto zainwestować w Lenovo IdeaPad 320?

Lut 18, 2019

0

Czy warto zainwestować w Lenovo IdeaPad 320?

Lenovo IdeaPad 320 to jeden z najbardziej charakterystycznych modeli laptopów obecnych na rynku. Występuje on w wersji z ekranem 15- oraz 17-calowym, a także w wielu konfiguracjach, które każdy może wybrać wedle własnych preferencji.

Lenovo IdeaPad 320, co warto o nim wiedzieć?

 

Laptop Lenovo Ideapad 320 posiada wiele wersji konfiguracyjnych. Jedna z nich posiada na przykład dwurdzeniowy i czterowątkowy procesor Intel Core i7-7500u. Słabsze z kolei modele pracują na układzie i5-7200U, które mają wprawdzie dwa rdzenie i cztery wątki, ale ich częstotliwość taktowania jest nieco mniejsza, co przekłada się na niższą wydajność.

 

Niewątpliwie bardzo mocną stroną laptopa jest to, że posiada obudowę z aluminium, a co za tym idzie – jest ona bardzo sztywna oraz odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Istnieje jednak jej druga strona – jest podatna na zabrudzenia. Lenovo IdeaPad 320 posiada też trzy porty USB, HDMI, gniazdo audio, a także czytnik kart pamięci. Ciekawym faktem zdaje się być też to, że układ chłodzenia działa bardzo cicho i sprawnie.

Różne wersje ekranu

 

Laptop Lenovo IdeaPad 320 jest dostępny w dwóch wersjach, które różnią się pod względem matryc. Ekran odpowiednio jest oferowany w rozmiarze 15- i 17-calowym. Co więcej, oba pracują w trzech rozdzielczościach, to jest HD, HD+ oraz Full HD, co gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu. Oprócz tego, nie wolno również pominąć informacji o matowej powłoce, którą pokryte są matryce właśnie. Dzięki nim istnieje możliwość korzystania z laptopa na zewnątrz.

 

Laptop Lenovo nadaje się również do uruchamiania na nim różnych gier, w tym tych najpopularniejszych, na przykład Battlefield 1, Call of Duty Infinite Warfare, FIFA 17 czy też Overwatch.

 

Wszelkie specyfikacje i wydajność tegoż laptopa sprawiają, że doskonale sprawdzi się on zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i domowej. Ponadto, cena wszystkich modeli jest stosunkowo niska, dlatego nic dziwnego, że są one jednym z najbardziej popularnych obecnie komputerów dostępnych na rynku.