Czy warto kupić laptop DELL

Wrz 11, 2018

0
laptop dell

Czy warto kupić laptop DELL

Dla każdego, kto stanął przed wyborem nowego sprzętu, po długim czasie nie interesowania się tym tematem, jest to trudne zadanie. Liczna oferta dostępna w sklepach sprawia, że wybór nie jest łatwy. Zazwyczaj podstawowe pytanie dotyczy wyboru producenta. Jednym z najczęściej wybieranych producentów laptopów jest DELL. Ta amerykańska firma, obecna na rynku od wielu lat, jest utożsamiana z produkcją nie tylko komputerów przenośnych, ale też komputerów stacjonarnych, rozmaitego sprzętu peryferyjnego. W jej ofercie znajdują się również doskonałej jakości projektory. Jednak najbardziej się z nią kojarzą laptopy i stanowią najczęściej wybierany sprzęt tej marki.

laptop dellDostępne w ofercie laptopy DELL, należą do rozmaitych, zróżnicowanych linii, dedykowanych dla różnego rodzaju użytkownika końcowego. Poczynając od tych do zastosowań domowych, zorientowanych przede wszystkim na płynne działanie pakietów biurowych, oprogramowania multimedialnego, czy średniej jakości gier, aż po profesjonalny sprzęt. To co jest wielokrotnie podkreślane, to fakt, że laptop firmy DELL należy nie tylko do sprzętów o wyrazistym designie, ale równie wytrzymałych. Inną jego zaletą jest bardzo dobra stabilność, niezależnie od tego, czy jest zainstalowany system Windows, czy Linux. Bardo ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez tę firmę jest udzielanie gwarancji, tak zwanej NBD. Oznacza ona, że jeżeli laptop firmy DELL zepsuje się, to po zgłoszeniu problemu w dziale pomocy technicznej firmy, serwisant zjawi się bezpośrednio we wskazanym miejscu, w następnym dniu roboczym. Wskazuje na to rozwinięcie tego skrótu – Next Business Day. Jest to rozwiązanie stosowane niemal wyłącznie przez tego producenta.

Poszukując sprzęt , czy to do domu, czy do firmy, każdy kupujący chciałby, aby był on sprawny, trwały, a w razie usterki naprawa wykonana była jak najszybciej. Wśród laptopów obecnie oferowanych na rynku, laptopy DELL, spełniają wszystkie te warunki. Są to jedne z najwytrzymalszych, najbardziej stabilnych, a jednocześnie najbardziej uniwersalnych laptopów.