Co powinna mieć dobra deska elektryczna Manta?

Mar 23, 2019

0

Co powinna mieć dobra deska elektryczna Manta?

W Polsce rowery i deskorolki elektryczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też warto poważnie zastanowić się nad ich zakupem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czym charakteryzuje się porządna deska i na co zwrócić uwagę przy jej wyborze. 

Najważniejsze parametry

Dobra deska elektryczna Manta powinna posiadać pojemny akumulator, od którego zależy oczywiście to, jak długo będzie można pojeździć na jednym ładowaniu. Warto zwrócić uwagę również na maksymalną prędkość. W najtańszych modelach można osiągnąć jedynie prędkość do kilkunastu kilometrów na godzinę. Najlepsze deskorolki Manta pozwalają osiągnąć nawet 60 kilometrów na godzinę. Pamiętać należy jednak o tym, że przy szybkiej jeździe zdecydowanie łatwiej o wypadek, dlatego też osoby początkujące powinny postawić na wolniejsze deski elektryczne. 

O czym należy pamiętać?

Każda profesjonalna deska elektryczna Manta ma podane maksymalne obciążenie. Parametr ten jest bardzo ważny zwłaszcza, jak planuje się zakup deski nie dla dziecka. Warto postawić na nieco większy zapas zwłaszcza, jak często jeździ się z plecakiem. Kolejnym elementem na który należy zwrócić uwagę jest rozmiar kół. Na płaskich i dość równych nawierzchniach doskonale sprawdzą się niskie kółka. Producenci mają w swojej ofercie również deskorolki elektryczne terenowe, które wyposażone są w większe koła i bardziej agresywny bieżnik. Deskorolki tego typu powinny posiadać również nieco większe zawieszenie, dzięki czemu będzie można jeździć w trudniejszych warunkach.