Bardzo precyzyjna myszka

Nowa myszka od Elecom ma być podobno równie precyzyjna, jak pisane długopisem po kartce. Tak przynajmniej twierdzi jej producent. Taką dokładność ma zapewnić sensor o rozdzielczości 1600 dpi.
Myszka ma też ergonomiczny kształt, który jeszcze bardziej ma ułatwić pracę za pomocą urządzenia. Całość waży zaledwie 123 gramy (nie wliczając w to kabla). Poza tym mysz jest tradycyjnie wyposażona w trzy przyciski i rolkę do przewijania.

Nie jest znana jej cena poza Japonią, bo w Kraju Kwitnącej Wiśni kosztuje (w przeliczeniu) ok 64$. Nie wiadomo też, kiedy pojawi się na rynkach Stanów Zjednoczonych i Europy.

ok, wyglad enigmatyczny ale warto by wspomniec ze to nic specjalnego bo zwykly razer copperhead ma 2000dpi i mozna go kupic w kazdym empiku, nie mowiac o RAZER Lachesis z 4k dpi (ktorego juz trzeba zamawiac
)…