30 Screenshotów z nowego Office’a 2010 Technical Preview

office_2010_wordSerwis Cnet.com po wycieku nowego pakietu biurowego, jakim oczywiście jest Office’a 2010 Technical Preview, a o którym informowałem we wczorajszym newsie, przygotował na swojej stronie specjalną galerię w której możemy podziwiać nowego Office’a 2010.

Cała galeria zawiera 30 zrzutów ekranu po kilka z każdej aplikacji dostępnej w pakiecie. W początkowych kilku screenach przedstawiony jest cały proces instalacji. Bezpośredni link do galerii znajduje się tutaj. Jak można wywnioskować po screenach, Office 2010 niczym szczególnym jeżeli chodzi o wygląd nas nie zaskoczy. Właściwie nowy Office 2010, pomijając kilka drobnych szczegółów do złudzenia przypomina Office’a 2007. Jednak, po co zmieniać coś, co się sprawdziło?

Źródło: Cnet.com

  • sfora
  • śledzik
  • blip
  • flaker
  • skomentuj

Dodaj komentarz

Komentarze moderowane są przez redakcję. Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa będą usuwane. Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.

Najnowsze w Blomedia.pl


Subskrybuj nasz newsletter